VÝBĚR SLUŽEB

Při objednání našich služeb, je nutno nahlásit o jakou úpravu pejska se bude jednat, jaké plemeno a aktuální stav srsti ( – z časových důvodů )

Pokud má pejsek nějaké zdravotní potíže /např. epilepsie, alergie, aj./, je nutno tento stav nahlásit a každý takový případ budeme řešit individuálně.

Při návštěvě pejska prosím přineste očkovací průkaz – upravujeme psy pouze očkované a klinicky zdravé !

NAŠE SLUŽBY ZAHRNUJÍ:

Koupání, rozčesání, foukání – ke koupání používáme velmi kvalitní španělskou profesionální kosmetiku PSH

Úprava střihu – dle typu plemene a dle přání zákazníka

Trimování

Zkrácení drápků

Čištění uší

Čištění análních žláz

PŘI KOMPLETNÍ ÚPRAVĚ – TJ. KOUPÁNÍ, ČESÁNÍ, FOUKÁNÍ, ÚPRAVA STŘIHU, DRÁPKY, OUŠKA – počítejte s časovým rozmezím 2,5-3,5 hod. Vše závisí na velikosti psa a stavu srsti. Pokud je srst zacuchaná, doba se samozřejmě prodlužuje.

Pokud budete chtít pejska upravit bez našeho koupání, musí být kvalitně okoupaný, rozčesaný, vysušený doma těsně před úpravou. Prosím uvědomte si, že jakékoliv menší nečistoty v srsti, či tlapkách, způsobí poškození stříhacích hlavic a nůžek a jejich oprava je finančně velmi náročná.

Pokud se stane, že pejsek bude zablešený, použití antiparaz. přípravku vám bude připočteno k ceně dané služby.

Psí školkamožnost hlídání pejska našim zákazníkům. Nemůžete svého miláčka vyzvednout hned po úpravě? Jste v práci? Potřebujete si vyřídit různé záležitosti? V tom případě váš pejsek může zůstat u nás celý den, než si pro něj přijedete.

Dovoz a odvoz pejskapo domluvě můžu pejska vyzvednout u vás doma a zase přivézt.

PROSÍM NEKRMTE SVÉ PEJSKY TĚSNĚ PŘED NÁVŠTĚVOU SALONU! Manipulace s pejskem při koupání, česání, stříhání je pak pro ně nepříjemná…..